אלה וסילביצקי, סופרן, נולדה ברוסיה. במהלך לימודיה זכתה בפרסים רבים והופיעה בקונצרטים וברסיטלים ברוסיה וכן בגרמניה, איטליה, צרפת ויפן. מאז עלייתה ארצה השתתפה בסדנת האופרה של המכון הישראלי ללמודי הזמרה שם ביצעה את לאורטה בג'אני סקיקי (פוצ'יני) ואת צרלינה בדון ג'ובני (מוצרט). היא זכתה  שני פרסים  בתכרות  לזמרים צעירים בלבדר של הנס ויזבלה גבור בוינה,אוסטריה.זכתה  במלגות בסר, המועדון המסחרי-תעשייתי ,מלגת אלי ליאון ומלגת גרבוב.

 אלה וסילביצקי היתה חברה באופרה סטודיו של האופרה הישראלית שם הרפרטואר שלה כלל את גרטל בהנזל וגרטל (הומפרדינק) אותו ביצעה גם עם התזמורת הקאמרית הישראלית, סוזנה בנישואי פיגרו )מוצרט), פמינה בחליל הקסם )מוצרט), אדינה בשיקוי האהבה )דוניצטי) והתפקיד הראשי בעלמת השלג )רימסקי-קורסקוב). ביצעה את סרביליה ברחמיו של טיטוס )מוצרט) עם התזמורת הקאמרית הקיבוצית (מוצרט). היא מופיעה בקונצרטים רבים של האופרה הישראלית עם רוב התזמורות בארץ.

ביצעה את סוזנה בנישואי פיגרו (מוצרט) בהפקת האופרה סטודיו עם התזמורת הסימפונית ירושלים רשות השידור וכן עם הסינפונייטה הישראלית באר שבע וכן את מוזטה בלה בוהם (פוצ'יני). באופרה הישראלית ביצעה את פרילפה בפיק דאם (צ'ייקובסקי), פמינה בחליל הקסם (מוצרט), אסירה בליידי מקבת ממצנסק (שוסטקוביץ'), ינו בינופה (ינאצ'ק), נערה בעלייתה ונפילתה של העיר מהגוני (קורט וייל וברטולד ברכט), מספר תפקידים באופרה אליסה בארץ הפלאות (דוד זבה), קסניה בבוריס גודונוב (מוסורגסקי). בעונה הזאת אלה וסילביצקי שרה באופרה הישראלית את התפקיד של מוזטה באופרה לה בוהם מאת פוצ'יני בניצוח של מאסטרו דניאל אורן. ואנינה בלה טרוויאטה מאת ורדי עם התזמורת הפילרמונית הישראלית בנצוח של מאסטרו זובין מהטה. היא ביצעה את צרלינה מתוך דון ג'יובני בפסטיבל המוזיקה בעכו. בעונה הבאה אלה תשיר פרסקיטה מתוך כרמן עם תזמורת הפילהרמונית הישראלית, באופרה ישראלית את אדינה בשיקוי אהבה וליזטה בלה רונדינה (פוצ'יני).